W ubiegłym roku wydawnictwo Agape wydrukowało ponad półtora miliona egzemplarzy „Miłujcie się!” w 21 wersjach językowych, które w dużej części zostały wysłane darmowo do krajów misyjnych. To wielkie dzieło ewangelizacji jest możliwe dzięki szczególnej opiece Bożej Opatrzności, oraz wielkiej ofiarności stałych prenumeratorów naszego pisma, a także dzięki współpracy z „Misjonarkami Miłości”, zgromadzeniem zakonnym założonym przez bł. Matkę Teresę z Kalkuty.
Czasopismo „Miłujcie się!” dociera do niemalże wszystkich zakątków świata – do krajów Europy Wschodniej i Zachodniej, Afryki, obydwu Ameryk, do Australii i Azji. Dzięki hojności naszych Czytelników, którzy swoją modlitwą i ofiarą wspomagają Fundusz wydawniczy "Miłujcie się!", nieustannie wzrasta zakres jego oddziaływania. Obecnie nasze czasopismo wydawane jest już w dwudziestu dwóch językach:

 
  amharski angielski arabski bułgarski chiński chorwacki  
  amharski angielski arabski bułgarski chiński chorwacki  
 
  czeski fiński francuski hiszpański litewski łotewski  
  czeski fiński francuski hiszpański litewski łotewski  
 
  niemiecki niderlandzki ormiański polski portugalski rosyjski  
  niemiecki niderlandzki ormiański polski portugalski rosyjski  
 
  rumuński słowacki ukraiński węgierski włoski    
  rumuński słowacki ukraiński węgierski włoski    
 

Wielu ludzi w Afryce, Europie Wschodniej, krajach byłego ZSRR, Indiach, Chinach, Ameryce Południowej, a także najbiedniejsi w naszym kraju, do których darmowo wysyłamy „Miłujcie się!”, wciąż czekają na Twoją pomoc!

Możesz zanieść im to, co najważniejsze – Jezusa i Jego Ewangelię, poprzez czasopismo „Miłujcie się!”. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła przez:

• modlitwę i ofiarowanie swojego cierpienia w intencjach redakcji,
• stałą prenumeratę „Miłujcie się!”,
• „adopcję” choć jednego czytelnika z Afryki, Azji lub byłego ZSRR – tzn. pokrycie za niego kosztów druku i wysyłki „Miłujcie się!”,
• materialne wsparcie naszego funduszu wydawniczego,
• poinformowanie osób zainteresowanych o możliwości otrzymywania „Miłujcie się!”.

Posłuchaj o nas w Twoim lokalnym radiu:


http://www.radioemaus.pl http://www.radioniepokalanow.pl http://radiowarszawa.com.pl http://www.radiozamosc.pl http://radioglos.pl http://www.radiovia.com.pl http://www.radiojasnagora.pl http://nowohuckie.pl http://www.rdn.pl http://radioainkarim.pl